Renault TWINGO - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault TWINGO

Samochody
TWINGO
Zawrotnie zwrotne
od
36 600 zł
Podana cena brutto dla wersji: TWINGO Life
Konfiguruj Renault TWINGO
Renault TWIGO
   
Odkryj jego energetyczny design
   
Dzięki "uśmiechniętej" osłonie chłodnicy i figlarnym reflektorom,  Renault TWINGO posiada unikalny styl. Jest jedyne w swoim rodzaju!  Pozwól się uwieść!
Renault TWIGO
   
Poznaj jego innowacyjne rozwiązania
   
Zawsze w kontakcie? W Renault TWINGO dzięki systemowi multimedialnemu  R-Link Evolution czy aplikacji R&Go, możesz być zawsze w kontakcie  ze światem.
Renault TWIGO
Nabierz wiatru w żagle   
Odkryj przyjemność podróżowania w Renault TWINGO. Dynamiczne  jednostki napędowe przystosowane do Twoich potrzeb gwarantują  niezapomniane wrażenia.
Teraz Twój ruch
Broszura Renault TWINGO
Cennik Renault TWINGO
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści