Renault TWINGO GT - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault TWINGO GT

Samochody
TWINGO GT
Zawrotnie mocne
od
56 000 zł
Podana cena brutto dla wersji: TWINGO GT
Broszura Renault TWINGO GT
Renault TWIGO GT
Nadaj dynamiki swojej codzienności
Energiczne i przyjemne pod każdym kątem, Renault TWINGO GT wniesie sportowy charakter do Twojej codzienności.
Renault TWIGO GT
Dodaj energii swoim podróżom
Pomarańczowy, szary, czarny, biały... Dynamizujące kolory wnętrza Renault TWINGO GT żywiołowo uzupełniają jego wygląd zewnętrzny.
Renault TWIGO
Nabierz wiatru w żagle   
Odkryj przyjemność podróżowania w Renault TWINGO. Dynamiczne  jednostki napędowe przystosowane do Twoich potrzeb gwarantują  niezapomniane wrażenia.
Przyczepność bez porównania
Możesz jej zaufać. Precyzyjne trzymanie toru jazdy przez Renault TWINGO GT zwiększa jego zwinność i bezpieczeństwo na drodze.
Renault TWIGO GT
Obniżone zawieszenie                 
Zawieszenie opracowane przez naszych ekspertów z Renault  Sport specjalnie dla TWINGO GT zostało obniżone o 20 mm, dzięki czemu  daje mocne wrażenia z jazdy. Odkryj wyjątkową przyjemność z jazdy!
Renault TWIGO GT
Wyjątkowy układ napędowy
Połącz bezpieczeństwo z przyjemnością. Nasz zespół z Renault Sport opracował na nowo system dynamicznej kontroli toru jazdy ESC dla TWINGO GT, aby samochód lepiej się prowadził i dostarczał kierowcy sportowych doznań z jazdy.
Teraz Twój ruch
Broszura Renault TWINGO GT
Cennik Renault TWINGO GT
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści