Renault Trafic - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault Trafic

Samochody
                    
TRAFIC
Skutecznie wspomaga Twój sukces
od
73 900 zł
Podana cena netto dla wersji: TRAFIC Business
Broszura Renault KANGOO Express
Renault TRAFIC
Pokaż swój profesjonalizm
Szukasz samochodu, który zaspokoi twoje codzienne potrzeby? Zaufaj Renault TRAFIC. Jego dynamiczne i mocne linie są odzwierciedleniem jego licznych atutów.
Renault TRAFIC
Komfort z myślą o Tobie
Regulowany fotel i kierownica, liczne schowki i bogate wyposażenie - pomyśleliśmy o wszystkim, aby zapewnić ci optymalną wygodę.
Renault TRAFIC
Udogodnienia na miarę potrzeb
Wykorzystaj maksymalnie przestrzeń użytkową Renault TRAFIC. Przygotowaliśmy dla ciebie najlepsze możliwości załadunkowe w odpowiedzi na twoje potrzeby zawodowe.
Renault TRAFIC
Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet
Wyposażyliśmy Renault TRAFIC w najważniejsze elementy zapewniające najwyższy poziom bezpieczeństwa. Między innymi, system ESC nowej generacji, który zapewnia stabilność pojazdu i pozwala na korektę toru jazdy.
Renault TRAFIC: siła i dynamika
Konfiguracja dostosowana do Twoich potrzeb        
Zaprojektuj swój samochód  dostawczy, tak aby spełniał twoje potrzeby! Oferujemy ponad 40 wersji  fabrycznych oraz liczne zabudowy, aby stawić czoła każdemu twojemu  wyzwaniu.
Twoje mobilne biuro
Regulowany fotel kierowcy, odpowiednio zaprojektowane, wygodne fotele, przestrzeń do przechowywania twoich narzędzi pracy oraz niezliczone schowki... Pomyśleliśmy o wszystkim, abyś zawsze czuł się dobrze.
Silniki wysokoprężne
Silniki dCi 90 i dCi 115
Jeśli szukasz dynamicznego i  oszczędnego silnika Wybierz silnik z turbodoładowaniem o zmiennej  geometrii. Silnik dCi 90 jest wydajny, przystępny cenowo i świetnie  sprawdza się w mieście. Wszechstronny silnik dCi 115 daje ci więcej mocy  i moment obrotowy 300 Nm już przy 1500 obr./min*. Silnik dCi 115  oferuje idealną równowagę między dynamiką a oszczędnością. Wygodny w  użytkowaniu w cyklu miejskim i w trasie. Zużywa 6,5 l /100 km* w cyklu  mieszanym.
Silnik Energy dCi 120 Twin Turbo
Technologia Twin Turbo pozwala ci uzyskać jeszcze większą moc i oszczędność. Nawet przy dużym obciążeniu silnik charakteryzuje się dużą dynamiką i oszczędnością. Silnik Energy dCi 120 Twin Turbo zużywa 5,9 l/100 km* w cyklu mieszanym przy emisji 155g CO2/km*, co czyni go bardzo oszczędnym i czystym silnikiem na rynku samochodów dostawczych.
Akcesoria
Chcesz, by Twoje Renault było jeszcze bardziej praktyczne, komfortowe i dopasowane do Twoich potrzeb? W gamie oryginalnych akcesoriów Renault znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!
Teraz Twój ruch
Broszura Renault TRAFIC
Cennik Renault TRAFIC
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści