Renault TALISMAN - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault TALISMAN

Samochody
TALISMAN
Przejmij kontrolę
od
99 900 zł
Podana cena brutto dla wersji: TALISMAN Life
Konfiguruj Renault TALISMAN
Renault TALISMAN
Daj się oczarować
Dzięki dynamicznym i pełnym harmonii kształtom, podkreślonym chromowanymi elementami, wyrazistemu przodowi i charakterystycznej linii świateł, Renault TALISMAN zachwyca wyrafinowaną elegancją.
Renault TALISMAN
Odkryj komfortowe i przestronne wnętrze
Odkryj swoją nową strefę komfortu. Wnętrze Renault TALISMAN zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić najwyższy komfort podróżowania zarówno kierowcy, jak i pasażerom.
Renault TALISMAN
Postaw na precyzję prowadzenia
Przeżyj wyjątkowe chwile podczas jazdy korzystając z wyjątkowej zwrotności, stabilności i precyzji toru jazdy jaką gwarantują 4 koła skrętne systemu 4CONTROL.
Odkryj Renault TALISMAN Initiale Paris
Postaw na ekskluzywną wersję Initiale Paris. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia firmy Renault i zyskaj dostęp do specjalnie przygotowanych usług. Spełnij wszystkie swoje oczekiwania.

Wyróżnij się     
Eleganckie i przestronne Renault TALISMAN Initiale Paris  doskonale się prowadzi.  19’’ aluminiowe obręcze kół o czarnym  wykończeniu oraz chromowane elementy zewnętrzne podkreślają jego smukłą  sylwetkę. Renault TALISMAN Initiale Paris wyróżnia się oryginalną linią  świateł. Świadczą one o silnym charakterze i nowoczesności modelu.
    
 
 
Komfort klasy biznes
Odkryj unikalną estetykę w połączeniu z wyjątkowym poziomem komfortu. Doceń wyciszone wnętrze i staranność wykończenia. Wnętrze Renault TALISMAN Initiale Paris charakteryzuje niezwykła dbałość o detale w oparciu o najszlachetniejsze materiały. Przednie podgrzewane fotele z funkcją masażu i wentylacji, w połączeniu z delikatnością skórzanej tapicerki Nappa, zapewniają niezrównany komfort.
Skorzystaj ze spersonalizowanych ustawień trybu jazdy dzięki systemowi MULTI-SENSE łączącemu pracę układu 4CONTROL, sterowanego zawieszenia oraz automatycznej skrzyni biegów z podwójnym sprzęgłem EDC.
Ekskluzywna wersja dla wymagających
Chcemy, żeby korzystanie z samochodu na co dzień było dla Ciebie proste i wygodne. Dlatego przygotowaliśmy kompletną ofertę usług serwisowych, które zapewnią Ci spokojne użytkowanie samochodu. Do Twojej dyspozycji oddajemy również profesjonalną platformę klienta, która odpowie na Twoje pytania związane z użytkowaniem auta.
Renault TALISMAN dla klientów biznesowych
Wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania klientów biznesowych, oddajemy do Twojej dyspozycji wyspecjalizowane centra obsługi firm, które pomogą Ci zoptymalizować koszty zakupu i utrzymania samochodu.
v
Teraz Twój ruch
Broszura Renault TALISMAN
Cennik Renault TALISMAN
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści