Renault TALISMAN Grandtour - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault TALISMAN Grandtour

Samochody
TALISMAN
Grandtour
Przejmij kontrolę
od
103 900 zł
Podana cena brutto dla wersji: TALISMAN Grandtour Life
Konfiguruj Renault TALISMAN Grandtour
Renault TALISMAN Grandtour
   
Wybierz elegancję
Usiądź za kierownicą Renault TALISMAN Grandtour, dynamicznego i nowoczesnego kombi o harmonijnej i smukłej sylwetce.
Renault TALISMAN Grandtour
Odkryj komfortowe i przestronne wnętrze
Wnętrze Renault TALISMAN Grandtour daje nieporównywalną swobodę ruchów. Poczuj jego wyjątkowy komfort.
Renault TALISMAN Grandtour
Postaw na precyzję prowadzenia
Zaawansowane technologicznie systemy MULTI-SENSE i 4CONTROL zapewnią Ci niepowtarzalne doznania z jazdy.
Renault TALISMAN Grandtour
INITIALE PARIS
Postaw na ekskluzywną wersję INITIALE PARIS. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia firmy Renault, poczuj wyjątkową przyjemność jazdy, zyskaj dostęp do bogatego wyposażenia i specjalnie przygotowanych usług.
                           
Wyróżnij się                
                               
           
       
19-calowe aluminiowe obręcze kół o czarnym wykończeniu, wyjątkowy kolor Fioletowy Amethyste, chromowane elementy ozdobne, wyrafinowana linia świateł.  Renault TALISMAN Grandtour w wersji INITIALE PARIS wyróżnia się! Jego unikalna estetyka podkreśla elegancję i harmonię linii nadwozia.
Komfort klasy biznes
Wnętrze Renault TALISMAN Grandtour w wersji INITIALE PARIS charakteryzuje niezwykła dbałość o detale w oparciu o najszlachetniejsze materiały. Doceń jego skórzaną tapicerkę Nappa z funkcją wentylacji, doskonały komfort akustyczny i najwyższą jakość wykończenia. Skorzystaj ze spersonalizowanych ustawień trybu jazdy dzięki systemowi MULTI-SENSE łączącemu pracę układu 4CONTROL, sterowanego zawieszenia oraz automatycznej skrzyni biegów z podwójnym sprzęgłem EDC.
Ekskluzywna wersja dla wymagających
Chcemy, aby korzystanie z samochodu na co dzień było dla Ciebie proste i przyjemne. Dlatego przygotowaliśmy kompletną ofertę usług serwisowych, które zapewnią Ci spokojne użytkowanie auta: możliwość przedłużenia gwarancji producenta oraz atrakcyjne pakiety przeglądów. Do Twojej dyspozycji oddajemy również profesjonalną platformę klienta, która odpowie na pytania związane z użytkowaniem auta.
Renault dla firm
Renault TALISMAN Grandtour dla klientów biznesowych
W odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby klientów biznesowych, oddajemy do Twojej dyspozycji wyspecjalizowane centra obsługi firm, które pomogą Ci zoptymalizować koszty zakupu i utrzymania samochodu.
Teraz Twój ruch
Broszura Renault TALISMAN Grandtour
Cennik Renault TALISMAN Grandtour
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści