Renault SCENIC - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault SCENIC

Samochody
SCENIC
od
76 500 zł
Podana cena brutto dla wersji: SCENIC Life
Konfiguruj Renault SCENIC
Renault SCENIC
Nowa wizja kompaktowego vana
Kto powiedział, że van i zmysłowość nie mogą iść w parze? Renault, twórca kompaktowych vanów oraz pomysłodawca nowego sposobu korzystania z samochodów, jest dumny przedstawiając Ci SCENIC’a. Jego całkowicie zmienione proporcje nadwozia i zmysłowe, precyzyjnie wyrzeźbione kształty przyciągają spojrzenia.
Renault SCENIC
Przeżyj niezapomniane chwile
Nasi projektanci wykorzystali całą swoją wiedzę, aby każda podróż na pokładzie SCENIC’a była wyjątkową przyjemnością. Jego przestronne wnętrze jest niezwykle przyjazne, gwarantując podróże pełne niezapomnianych wrażeń.
Renault SCENIC
Podróżuj z wykorzystaniem mobilnych technologii
Odkryj świat multimediów SCENIC’a. Sprawdź jak unikalnym, intuicyjnym i zmysłowym doświadczeniem może być jazda samochodem.
Nowa wizja kompaktowego vana
Postaw na dobre samopoczucie
SCENIC oferuje nowy wymiar przestrzeni i komfortu, stanowiąc mocny atut w rodzinnych podróżach.
Podróżuj bezpieczniej
SCENIC jest wyposażony w liczne systemy wspomagające Cię w prowadzeniu, by jazda stała się jeszcze bardziej bezstresowa, bezpieczna i płynna.
Poznaj technologie klasy wyższej
SCENIC oferuje szereg elementów typowych dla wyższego segmentu, ułatwiających prowadzenie oraz poprawiających bezpieczeństwo i komfort. Odkryj nowy wymiar przyjemności z jazdy.
Teraz Twój ruch
Broszura SCENIC
Cennik Renault SCENIC
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści