Promocje Serwis - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Promocje Serwis

Serwis
Kontrola letnia Renault
1. Czas trwania akcji : od 01.czerwca do 31 sierpnia 2018r.
2. Oferta w akcji skierowana do właścicieli samochodów Renault i dotyczy klientów indywidualnych, osób fizycznych prowadzącą działalność.
3. W okresie trwania akcji Klienci Renault mają możliwość skorzystania z kontroli przez wakacji w promocyjnej cenie.
4. Klienci Renault samochodów Renault po 4 roku użytkowania, wykonują kontrolę letnią w cenie 79 zł w okresie trwania akcji.
5. Klienci Renault samochodów młodszych niż 4 lata, wykonują kontrolę letnia w cenie 99 zł w okresie trwania akcji.
Antyalergiczny Filtr Kabinowy Renault
Biofunkcyjny filtr kabinowy zwiększa ochronę przed alergenami, bakteriami, pleśnią i pyłem. Wchłania alergeny i zapobiega przedostawaniu się bakterii i grzybów pleśniowych do kabiny pasażerskiej. Oznacza to nie tylko czystsze powietrze w kabinie, mniejsze zmęczenie i większą koncentrację kierowcy, ale także czystsze powietrze dla pasażerów, szczególnie dzieci w zanieczyszczonym środowisku miejskim.

Antyalergiczne Filtry Kabinowe Renault zatrzymują 99,9% wszystkich bakterii i alergenów. To wpływa nie tylko na komfort w kabinie, ale także na bezpieczeństwo kierowcy i jego pasażerów.*
* Antyalergiczny Filtr Kabinowy Renault odfiltrowuje powietrze wewnątrz samochodu. Filtr kabinowy należy wymieniać zgodnie z programem przeglądów producenta dla danego samochodu. Ze względu na ilość zanieczyszczeń występujących w powietrzu oraz w trosce o komfort kierowcy i pasażerów zachęcamy do wymiany filtra kabinowego co rok lub co 15 000 km.
Klimatyzacja
Klimatyzacja Renault
Klimatyzacja zarówno ogrzewa jak i chłodzi. Usuwa zaparowanie, reguluje temperaturę i oczyszcza powietrze dzięki filtrowi antyalergicznemu zaprojektowanemu specjalnie przez Renault.

Ciesz się dłużej z dobrej jakości klimatyzacji i zwiększ komfort jazdy dzięki naszemu serwisowi.


Czas na Twój ruch
Umów się na jazdę próbną
Umów się do serwisu
Ubezpiecz się z nami
Wyślij wiadomość
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści