Renault KOLEOS - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault KOLEOS

Samochody
Nowy
KOLEOS
Podążaj własnymi drogami
od
111 900 zł
Podana cena brutto dla wersji: Nowy KOLEOS Zen
Konfiguruj Renault KOLEOS
Renault KOLEOS
Zachwyć się jego atletycznym designem
Muskularne nadkola, pełna mocy linia nadwozia, solidny przód i wysoki prześwit współtworzą imponującą sylwetkę SUV-a. Biegnące od reflektorów chromowane ozdobne elementy w elegancki i unikalny sposób podkreślają jego dynamikę i siłę charakteru.
Renault KOLEOS
Podróżuj pierwszą klasą
Przestronne wnętrze, pełne światła wpadającego przez dach   panoramiczny, zapewnia maksimum komfortu zarówno kierowcy, jak i pasażerom. Wsiadając do Nowego Renault KOLEOS zanurzasz się w świecie zaawansowanych technologii i wyrafinowania.
Renault KOLEOS
ALL MODE 4×4-i
Wersje Nowego Renault KOLEOS z napędem na 4 koła zostały wyposażone w technologię All Mode 4×4-i. Wybierz swój tryb jazdy: 4×4 Auto, 4×4 Lock lub 4×2 i zapewnij sobie pełną skuteczność napędu w każdym terenie.
Nowe Renault KOLEOS INITIALE PARIS
Nowe Renault KOLEOS INITIALE PARIS
Renault KOLEOS
Wybierz unikalny styl
Odkryj unikalną estetykę Nowego Renault KOLEOS w wersji INITIALE PARIS, która oferuje 19-calowe obręcze kół o czarnym wykończeniu, specjalny kolor dostępny wyłącznie dla tej wersji, Fioletowy Amethyste, oraz specjalne oznaczenie INITIALE PARIS pod centralnie umieszczonym logo z przodu oraz we wnętrzu.
Renault KOLEOS
Doceń wyrafinowany wystrój wnętrza
We wnętrzu wersji INITIALE PARIS odnajdziesz tapicerkę ze skóry Nappa, przednie fotele podgrzewane i wentylowane oraz doskonały komfort akustyczny dzięki systemowi nagłośnienia Bose®. Wersja INITIALE PARIS to estetyka połączona z wyjątkowym komfortem.
Renault KOLEOS
Multimedia
Poznaj liczne funkcje Nowego Renault KOLEOS INITIALE PARIS. Dzięki systemowi R-LINK 2 i dużemu dotykowemu ekranowi 8,7’’ steruj nawigacją, telefonem, systemami wspomagającymi jazdę oraz wyjątkowym systemem BOSE® Surround z 12 głośnikami o wysokiej mocy. System nagłośnienia Bose® Surround przeniesie Cię do innego wymiaru, w którym dźwięk będzie równy jakości koncertu na żywo.
Teraz Twój ruch
Broszura Renault KOLEOS
Cennik Renault KOLEOS
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści