Renault KADJAR - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault KADJAR

Samochody
Nowe Renault KADJAR
Terenowy SUV w wyrafinowanym stylu
od
86 900 zł
Podana cena brutto dla wersji: KADJAR Life
Konfiguruj Renault KADJAR
Renault KADJAR
Ucieknij od codzienności w dobrym stylu...
       
W całości zaprojektowany od nowa, Nowy KADJAR przybiera wyrazisty design na zewnątrz oraz wysoką jakość i komfort wewnątrz.
Przednie i tylne światła w technologii LED, antena w kształcie płetwy rekina, przeprojektowana osłona chłodnicy, masywne zderzaki oraz 19’’ obręcze kół ze stopu metali lekkich, natychmiast przyciągają spojrzenia.   
We wnętrzu, detale wysokiej jakości i elementy wykończeniowe nadają SUV-owi wyrafinowania. Nowy KADJAR wyposażony jest w ergonomiczną konsolę środkową z wbudowanym pojemnościowym, dotykowym wyświetlaczem o przekątnej 7’’.
Renault KADJAR
... a może tak wycieczka poza utartymi szlakami...
       
Nowe silniki, zintegrowany napęd oraz uwodzicielski design... Nowy KADJAR zapewnia doskonałą równowagę między osiągami, skutecznością i codziennym prowadzeniem.
Dzięki dużemu prześwitowi i 3 trybom napędu - 4x4, 4x2 oraz 4x2 z systemem Extended Grip, Nowe Renault KADJAR zabierze Cię w podróż ku nowym horyzontom.
W trybie Eko, terenowy SUV pozwoli zmniejszyć zużycie paliwa.
Renault KADJAR
... nie zapominając o komforcie...
       
Fotele z regulacją wysokości i długości siedziska, gniazda USB, klimatyzacja z nawiewami na przód i tył, składana kanapa z tyłu oraz praktyczne schowki...
Nowy KADJAR dostosuje się do Twojego stylu życia, dzięki wyposażeniu wnętrza ukierunkowanemu na komfort.   
SUV wyposażony został również w najnowocześniejsze technologie: Bose® Sound System, system wspomagania parkowania Easy Park Assist i system multimedialny R-LINK 2. Nie można zapominać o usługach Renault EASY CONNECT, które pozwalają połączyć telefon z samochodem... i sprawiają, że życie staje się łatwiejsze.  
... wszystko jadąc ze spokojną głową.
       
Nowy KADJAR wyposażony jest w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, takie jak aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS), który Cię ostrzeże w przypadku ryzyka kolizji.
Jeśli chodzi o bezpieczeństwo bierne, SUV oferuje maksymalne bezpieczeństwo dla wszystkich pasażerów i pieszych.
Zbierając informacje pochodzące z czujników i kamer, Nowy KADJAR niesie pomoc w każdych okolicznościach, czy to będą długie podróże po autostradzie, czy delikatne manewry podczas parkowania.
Konfiguruj Renault KADJAR
Cennik Renault KADJAR
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści