Nowe Renault CLIO - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Nowe Renault CLIO

Samochody
Nowe Renault CLIO może być Twoje już od 499 zł miesięcznie

Tylko teraz w rewolucyjnej ofercie finansowej Renault, już od 499 zł / mies. otrzymujesz Nowe CLIO:
  • z silnikiem benzynowym o mocy 100 KM
  • w bogato wyposażonej wersji Zen m.in. z klimatyzacją manualną, radiem z ekranem multimedialnym o przekątnej 7” i funkcją kompatybilności smartfona, światłami Full LED, lusterkami zewnętrznymi i szybami regulowanymi elektrycznie, kołami 16” oraz zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa
  • z przedłużoną gwarancją i przeglądami w ramach umowy serwisowej EASY SERVICE na 4 lata lub 60 000 km
  • specjalnym kolorem Orange Valencia wliczonym w ratę (tylko w październiku)
Kompaktowy samochód pełen wdzięku
Dynamiczny  profil, zmysłowe linie nadwozia, wyprofilowane linie boczne oraz nowa  linia świateł z oświetleniem Full LED. Już od pierwszego spojrzenia,  Nowe CLIO uwiedzie Cię swoim stylem.
Ekran dotykowy największy w swojej kategorii, wyposażony w nawigację online, wyszukiwanie punktów Google Places... Dzięki Renault EASY CONNECT, Nowe CLIO daje niebywale prosty dostęp do usług online!
Zarówno w mieście, jak i w trasie, ten legendarny samochód zapewni Ci bezpieczeństwo w każdym momencie dzięki automatycznemu systemowi hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych i rowerzystów. Nowe CLIO wyposażone jest w najnowsze technologie Renault EASY DRIVE takie jak kamera 360° lub system wspomagania parkowania Easy Park Assist.
Nowe CLIO R.S. Line
Wyjątkowa osobowość sygnowana Renault Sport
Sportowy charakter
Nowe  CLIO R.S. Line posiada wyjątkową osobowość podkreśloną sportową  sylwetką: zderzak przedni z listwą F1, legendarne oznakowanie modeli  R.S., specjalne obręcze kół w rozmiarze 17’’. Wyróżniającym elementem  jest również dolna część grilla przedniego o strukturze plastra miodu  oraz zderzak tylny z dyfuzorem i owalną, chromowaną końcówką rury  wydechowej.
Teraz Twój ruch
Prezentowana rata 499 zł dotyczy wersji Zen z silnikiem TCE 100 i zawiera już przedłużoną gwarancję z przeglądami Easy Service na 4 lata lub do 60 000 zł w promocyjnej cenie. Umowa serwisowa Easy Service z obsługą okresową, Renault Assistance oraz dodatkową ochroną Formuła Non Stop jest zawierana na okres 4 lat lub do osiągnięcia 60 000 km przebiegu w zależności od tego, co nastąpi pierwsze (w tym 2 lata gwarancji fabrycznej producenta bez limitu kilometrów). Podana cena promocyjna jest ważna w ciągu 3 miesięcy od chwili wydania nowego Renault Clio. Należy zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Umowy Serwisowej dostępnymi u Autoryzowanych Partnerów Renault. W umowie Easy Service można rozszerzyć czas trwania i przebieg za dodatkową opłatą.
Kredyt oferowany jest przez RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque Spółka Akcyjna Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Stan oferty na 1.10.2019. Szczegóły w salonach.

Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści