Megane R.S. - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Megane R.S.

Samochody

Nowy MEGANE R.S.

od
124 000 zł
Podana cena brutto dla wersji: Nowy MEGANE R.S.
Broszura Renault Megane R.S.
Renault przedstawia
Nowy MEGANE R.S.
Wysokie osiągi i technologie zainspirowane sportem motorowym w centrum Twoich pasji.
Renault MEGANE R.S.
Rasowy design podporządkowany wysokim osiągom
Mocny i charakterystyczny design Nowego MEGANE R.S. doskonale wyraża  wysoki poziom osiągów i zastosowanych technologii. Przód zwraca uwagę  poszerzonymi o 60 mm błotnikami, zderzakiem ze specjalną aerodynamiczną  listwą zainspirowaną rozwiązaniami stosowanymi w Formule F1 oraz  reflektorami R.S. Vision. Mocno zarysowane nadkola, tylny dyfuzor z  końcówką wydechu po środku, listwy boczne z efektem płaskiego dna oraz  obręcze kół 18’’ lub 19’’ dodają dynamiki. Nowy MEGANE R.S. obudzi w  Tobie instynkt kierowcy rajdowego.
Renault MEGANE R.S.
Wnętrze podkreślające sportowy charakter
Wnętrze Nowego MEGANE R.S. skoncentrowane jest na przyjemności prowadzenia. Nie ukrywa swojego sportowego charakteru, a równocześnie zapewnia wysoki poziom komfortu, dzięki czemu jest świetnie dostosowane do codziennego użytkowania. Deska rozdzielcza zaprojektowana z myślą o natychmiastowym odczycie danych, sportowe fotele przednie zapewniające doskonałe podparcie boczne, specjalna kierownica z funkcjami sterowania i zaznaczonym punktem środkowym, aluminiowe nakładki na pedały, elementy wykończenia w kolorze czerwonym... Nowy MEGANE R.S. nie kryje swojego temperamentu.
Renault MEGANE R.S.
Unikalna przyjemność z jazdy i maksymalna dawka emocji na co dzień
Niespotykana w segmencie technologia 4CONTROL w wyposażeniu seryjnym, sprzężona z 4 hydraulicznymi ogranicznikami i 2 typami zawieszenia, sport lub cup, sprawiają, że Nowy MEGANE R.S. przekracza granice bez kompromisów. Nowy silnik o pojemności 1,8 l turbo, mocy 280 KM i momencie obrotowym 390 Nm, współpracujący z manualną lub automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią biegów EDC, przeniesie Cię do świata doskonałych osiągów. Uwolnij emocje wraz z Nowym MEGANE R.S.!
Teraz Twój ruch
Broszura Renault MEGANE R.S.
Cennik Renault MEGANE R.S.
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści