Renault MEGANE Grandtour - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault MEGANE Grandtour

Samochody
MEGANE Grandtour
Sukces dzięki technologii
od
63 900 zł
Podana cena brutto dla wersji: MEGANE Grandtour Life
Konfiguruj Renault MEGANE Grandtour
Renault MEGANE Grandtour
Wyróżnij się z tłumu
Nowy MEGANE Grandtour to kombi o rasowym designie, stanowiącym udane połączenie dynamiki i elegancji, a zarazem wyjątkowo praktyczne.
Renault MEGANE Grandtour
Poznaj jego przestronne wnętrze
Nowy MEGANE Grandtour oferuje wyjątkowo przestronne wnętrze o bogatych możliwościach intuicyjnej zmiany jego aranżacji, dopasowując się do potrzeb użytkownika.
Renault MEGANE Grandtour
Podróżuj z wykorzystaniem mobilnych technologii
Odkryj świat multimediów MEGANE Grandtour. Sprawdź jak unikalnym, intuicyjnym i zmysłowym doświadczeniem może być jazda samochodem.
GT-Line
Wybierz Renault MEGANE Grandtour w wersji GT Line i zyskaj więcej sportowej elegancji.
Design zewnętrzny
Obręcze kół ze stopu metali lekkich 17" wzór Decaro w standardzie lub 18" wzór Grantour w opcji; szyby tylne przyciemniane; elementy design zewnętrznego w kolorze ciemnoszarym; oznakowanie zewnętrzne „GT Line” na ozdobnych, bocznych wstawkach pod lusterkami oraz na klapie bagażnika; grill przedni w kolorze lśniącej czerni, z chromowanymi wstawkami i dolną częścią zderzaka o strukturze plastra miodu; tylny dyfuzor


Pakiet GT Line – elementy wewnętrzne
Aby jeszcze bardziej spersonalizować swoje Renault MEGANE Grandtour GT Line, wybierz w opcji pakiet GT Line – elementy wewnętrzne. W ramach tego pakietu dostępne są: elementy design wewnętrznego w kolorze niebieskim; fotele przednie z zintegrowanymi zagłówkami i tapicerką materiałową lub alcantara z wstawkami w kolorze niebieskim lub czarnym; kierownica pokryta skórą typu GT

Teraz Twój ruch
Broszura Renault MEGANE Grandtour
Cennik Renault MEGANE Grandtour
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści