Renault Master - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault Master

Samochody
                    
MASTER
Stworzony by odpowiedzieć na potrzeby każdej branży

od
119 802 zł
Podana cena netto dla wersji: MASTER Business
Broszura Renault MASTER
Renault MASTER
Pojemność ładunkowa i załadunek
Renault MASTER, dostępny w czterech długościach i trzech wysokościach, jest wszechstronnym samochodem transportowym. Renault MASTER dostępny jest w 12 pojemnościach załadunkowych - od 8 do 22 metrów sześciennych. Dysponujesz do 2254 kg ładowności w wersji furgon oraz do 2495 kg w podwoziu z pojedynczą kabiną.
Renault MASTER
Wejdź do świata Renault MASTER
Dzięki wielu innowacjom Renault MASTER ułatwia Twoją codzienną pracę. Gama obejmująca ponad 100 wersji gwarantuje Ci ogromny wybór, który został dodatkowo wzbogacony o nową wersję L4 z pojedynczymi kołami z tyłu. Renault MASTER dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Renault MASTER
Zoptymalizowana przestrzeń ładunkowa
Uchwyty do mocowania ładunku, drewniana podłoga, uchwyty do mocowania ładunku, stalowa galeryjka dachowa, drzwi tylne 270°, 150 l pojemności w schowkach, kamera cofania, lusterko "Wide View", system multimedialny R-LINK... Nasza oferta obejmuje szereg udogodnień, które mają ułatwić i zoptymalizować transport ładunków.

Renault MASTER
Praktyczny i wszechstronny
Zaprojektowaliśmy kabinę Twojego Renault MASTER tak, aby zapewnić Ci maksymalną wygodę. Ergonomiczne sterowanie, regulowany fotel i kierownica, aby dostosować pozycje za kierownicą, klimatyzacja, zoptymalizowana izolacja dźwiękoszczelna, liczne schowki, wspomaganie parkowania… Twoja podróż stanie się przyjemna i relaksująca, nawet jeśli masz do pokonania wiele kilometrów.
Renault MASTER łączy przyjemne z pożytecznym.
Zmień wizerunek swojego przedsiębiorstwa.
Dynamiczne logo, wizualna ekspresja, odnowione linie... Renault MASTER to nie tylko samochód użytkowy, to przede wszystkim wizytówka Twojej firmy. Pokaż swój profesjonalizm!
Bądź zawsze w kontakcie niezależnie od miejsca
Wybierz najbardziej dopasowany do Ciebie system multimedialny. Ciesz się pełnym systemem dzięki urządzeniu multimedialnemu R-LINK, za pomocą którego możesz uzyskać dostęp do podstawowych funkcji swojego smartfona za sprawą aplikacji R&Go. Chcesz uniknąć korków i zyskać na czasie? System Carminat TomTom poprowadzi Ciebie i zoptymalizuje czas Twojego przejazdu.
Silniki wysokoprężne
Renault MASTER
Silniki dCi 110 i 125
Podróżujesz tylko po  mieście? Wybierz nasz silnik z pojedynczym turbodoładowaniem. Silnik dCi  110 o mocy 110 KM pozwala uzyskać 285 Nm przy 1250 obr./min. Przy 125  KM możesz korzystać z jeszcze większej dynamiki oraz momentu obrotowego  310 Nm przy 1250 obr./min.
Renault MASTER
Silniki ENERGY Twin Turbo dCi 135 i 165
Silniki ENERGY Twin Turbo  dCi 135 i ENERGY Twin Turbo dCi 165 nadają się idealne do intensywnej  eksploatacji, długich tras oraz dużych obciążeń. Masz dodatkową moc  zachowując jednocześnie oszczędność. Przy 1500 obr./min masz do  dyspozycji 340 Nm w przypadku silnika Energy dCi 135 i 360 Nm w  przypadku silnika Energy dCi 165. Przyśpieszenia bardziej dynamiczne,  wyprzedzanie zajmuje mniej czasu i możesz cieszyć się większym  komfortem. Dzięki funkcji Stop & Start oraz odzyskiwaniu energii  podczas hamowania technologia Twin Turbo sprawia, że twoje Renault  MASTER zużywa mniej niż 7 l/100 km*
*Wartości zużycia paliwa i emisji CO2 ustalone zgodnie ze standardową metodą pomiaru określoną w obowiązujących przepisach dotyczących homologacji pojazdów. Identyczna dla wszystkich producentów metoda pomiaru umożliwia porównanie samochodów. Zużycie paliwa w warunkach rzeczywistych zależy od warunków eksploatacji pojazdu, wyposażenia i stylu jazdy kierowcy.
*Wartości zużycia paliwa i emisji CO2 ustalone zgodnie ze standardową metodą pomiaru określoną w obowiązujących przepisach dotyczących homologacji pojazdów. Identyczna dla wszystkich producentów metoda pomiaru umożliwia porównanie samochodów różnych marek. Zużycie paliwa w warunkach rzeczywistych zależy od warunków eksploatacji pojazdu, wyposażenia i stylu jazdy kierowcy.
Akcesoria
Chcesz, by Twoje Renault było jeszcze bardziej praktyczne, komfortowe i dopasowane do Twoich potrzeb? W gamie oryginalnych akcesoriów Renault znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz!
Teraz Twój ruch
Broszura Renault MASTER
Cennik Renault MASTER
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści