Renault Master Autobus - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault Master Autobus

Samochody
                    
                   
                       
MASTER
Autobus
                       
Wygodne usługi transportowe
                   
od
178 400 zł
Podana cena dla wersji: MASTER Autobus Business
Broszura Renault MASTER Autobus
Renault MASTER Autobus
Profesjonalizm w porywającej formie.
Samochód to wizytówka Twojej firmy. Nasi designerzy postarali się, aby wszyscy wiedzieli, że mają do czynienia z profesjonalistą w każdym calu. Dlatego właśnie odświeżyli wygląd Renault MASTER Autobus dynamicznym logo, odnowionymi liniami i wizualną ekspresją.
Renault MASTER Bus
Bądź zawsze w kontakcie niezależnie od miejsca
Kabina Twojego Renault MASTER Autobus może stać się Twoim biurem kiedy tylko chcesz. Bądź na bieżąco używając laptopa, tabletu lub smartfona.
Renault MASTER Bus
Podróżuj spokojnie
Wiemy, że samochody dostawcze wymagają nieco innego podejścia do kwestii bezpieczeństwa. Abyś mógł podróżować bez problemów, wyposażyliśmy Renault MASTER Autobus w rozwiązania gwarantujące Twoje bezpieczeństwo takie jak elektroniczny system kontroli toru jazdy ESC z funkcją Extended Grip.
Renault MASTER Autobus
Praktyczny i wszechstronny
Projektując kabinę Twojego Renault MASTER, myśleliśmy przede wszystkim o Twojej wygodzie. Nieważne, jak wiele kilometrów masz do pokonania. Ergonomiczne sterowanie, regulowany fotel i kierownica, klimatyzacja, izolacja dźwiękoszczelna, liczne schowki, wspomaganie parkowania... pomyśleliśmy o wszystkim, aby Twoja podróż była przyjemna i relaksująca


Profesjonalizm w porywającej formie
Teraz Twój ruch
Broszura Renault MASTER Autobus
Cennik Renault MASTER Autobus
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści