Renault KANGOO - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault KANGOO

Samochody
KANGOO
Kombivan dla wymagających
od
70 400 zł
Podana cena brutto dla wersji: KANGOO Business
Konfiguruj Renault CKANGOO
Renault KANGOO
Jedź bez obaw
Wybierz bezpieczeństwo i bezstresową podróż z Renault KANGOO.
Renault KANGOO
Praktyczny & Inteligentny
Wygodny i funkcjonalny Renault KANGOO ułatwia podróżowanie.
Renault KANGOO
Wszystko w zasięgu ręki
Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz! Renault KANGOO posiada wiele sprytnych schowków.
KANGOO Extrem
Odkryj nową wersję KANGOO! Usiądź się za kierownicą i zabierz najbliższych na spotkanie z niczym nieskrępowaną przestrzenią.
Ekskluzywny wygląd
Wyróżnij się! Dwukolorowa osłona dopasowana do elektrycznych lusterek, obramowania reflektorów oraz aluminiowe felgi 15'' nadają Renault KANGOO w wersji Extrem dynamicznego wyglądu.
Optymalny komfort
Korzystaj w pełni z rodzinnych wypadów! Renault KANGOO Extrem, wyposażone jest w ręczną klimatyzację oraz seryjne radio bluetooth/USB. Ożywienie Twoich podróży!
Zadziorny i z temperamentem
Odkryj nowe horyzonty ! Innowacyjne relingi dachowe z opcją zamiany w bagażnik dachowy, funkcja Extended Grip dla optymalnej przyczepności, system wspomagania ruszania pod górę, ESC...
Teraz Twój ruch
Broszura Renault CLIO
Cennik Renault CLIO
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści