Renault Kangoo Express - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault Kangoo Express

Samochody
                    
KANGOO Express
Praktyczne i funkcjonalne a przy tym komfortowe
od
56 000 zł
Podana cena netto dla wersji: KANGOO Express Komfort
Broszura Renault KANGOO Express
Renault KANGOO Express
Ułatw sobie codzienną pracę
Renault KANGOO Express to również szeroka oferta i różnorodne praktyczne elementy wyposażenia. Praca w samochodzie nigdy wcześniej nie była tak przyjemna!
Renault KANGOO Express
Poczuj moc
Wyposażyliśmy Renault KANGOO Express w nowe, oszczędne i bardzo wydajne silniki. Poznaj je!
Poznaj Renault KANGOO Express Maxi
2, 3 lub 5 miejscowy, dostępny w 3 długościach a także w elektrycznej wersji KANGOO Z.E. pojazd w 100% elektryczny. Renault KANGOO Z.E. posiada wyjątkową ofertę, która spełni wszystkie Twoje potrzeby zawodowe.
Trzy miejsca z przodu
Nowość w gamie Renault KANGOO Express, opcja 3 miejsc z przodu jest dostępna we wszystkich poziomach wyposażenia oraz w 3 oferowanych długościach. Dzięki Renault KANGOO Express Maxi, możesz przewieźć 2 pasażerów bez ograniczenia dostępnej przestrzeni ładunkowej.
Komfort i modularność
Zadbaliśmy również o dobre samopoczucie pasażerów z tyłu. Kanapa tylna Renault KANGOO Express Maxi Combi posiada 3 miejsca, co zapewnia ten sam komfort co w samochodzie osobowym.
Renault KANGOO Z.E.
Wybierz przyszłość z napędem elektrycznym
KANGOO
Kombivan dla wymagających
Teraz Twój ruch
Broszura Renault KANGOO Express
Cennik Renault KANGOO Express
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści