Renault KADJAR - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault KADJAR

Samochody
KADJAR
Podążaj własnymi drogami
od
77 900 zł
Podana cena brutto dla wersji: KADJAR Life
Konfiguruj Renault CLIO Grandtour
Renault KADJAR
Zachwyć się jego designem
Renault KADJAR emanuje śmiałością dzięki atletycznej sylwetce połączonej z płynnymi, a zarazem zmysłowymi liniami. Inspirujący, mocny i sportowy charakter Renault KADJAR sprawi, że stanie się on Twoim towarzyszem w życiu codziennym.
Renault KADJAR
Ruszaj na spotkanie przygodzie
Zmień otoczenie i wejdź do świata całkiem nowych doznań. Dzięki zwiększonemu prześwitowi i dwóm trybom napędu - 4x4 oraz 4x2 - Renault KADJAR zabierze Cię w podróż ku nowym horyzontom. Witamy w świecie crossoverów!
Renault KADJAR
Postaw na przyjemność prowadzenia
Wydajność, niezawodność i oszczędność – tak najlepiej opisać silniki montowane w Renault KADJAR. Zastosowano w nich szereg zaawansowanych technologii zapewniających im wzorcowy poziom sprawności i zużycia paliwa. A wszystko to bez niekorzystnego wpływu na przyjemność prowadzenia.
Nowa jakość dźwięku
Poznaj Renault KADJAR w wersji Bose®
W Renault KADJAR przygoda ma również swój wymiar muzyczny... Stanowiąca idealne połączenie sportowej elegancji i unikalnych doznań muzycznych wersja Bose® zapewnia przyjemność jazdy z klasą.
Unikalny design                 
Reflektory przednie Full LED "Pure Vision", obudowy lusterek  bocznych w kolorze lśniącej czerni, 19-calowe aluminiowe obręcze kół  wzór Egeus, oznakowanie Bose® na błotnikach i nakładkach na progi drzwi  przednich…, Renault KADJAR Bose® oferuje Ci to, co najlepsze.
Wyrafinowane wnętrze
We wnętrzu postawiono na wyrafinowane wykończenie i jakość - kierownica pokryta skórą Nappa, elementy ozdobne w kolorze szaro-srebrnym oraz satynowanego chromu, a także specjalna tapicerka materiałowa łączona z elementami skóry ekologicznej. W opcji dostępna jest również tapicerka skórzana łączona z elementami skóry ekologicznej.
System nagłośnienia stworzony „na miarę”
Wybierz stworzony „na miarę” system nagłośnienia Bose® i słuchaj muzyki w najwyższej jakości. Niezwykła głębia basów, finezja wysokich tonów, realizm dźwięków… system nagłośnienia Bose® przekształca wnętrze Renault KADJAR w prawdziwą salę koncertową!
Teraz Twój ruch
Broszura Renault CLIO
Cennik Renault KADJAR
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści