Renault GRAND SCENIC - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault GRAND SCENIC

Samochody
GRAND SCENIC
od
85 900 zł
Podana cena brutto dla wersji:  GRAND SCENIC Zen
Konfiguruj Renault GRAND SCENIC
Renault GRAND SCENIC
Nowa wizja kompaktowego vana
Kto powiedział, że van i zmysłowość nie mogą iść w parze? Renault, twórca kompaktowych vanów oraz pomysłodawca nowego sposobu korzystania z samochodów, jest dumny przedstawiając Ci SCENIC’a. Jego całkowicie zmienione proporcje nadwozia i zmysłowe, precyzyjnie wyrzeźbione kształty przyciągają spojrzenia.
Renault GRAND SCENIC
Jak rodzinny apartament
Zaprojektowany tak, aby zapewnić komfort i dobre samopoczucie całej rodzinie, otwarty na potrzeby swoich użytkowników i wyposażony w inteligentne rozwiązania, GRAND SCENIC oferuje nowy wymiar przestrzeni i komfortu, stanowiąc mocny atut w rodzinnych podróżach.
Renault GRAND SCENIC
Podróżuj bezpieczniej
GRAND SCENIC jest wyposażony w liczne systemy wspomagające Cię w prowadzeniu, by jazda stała się jeszcze bardziej bezstresowa, bezpieczna i płynna.

Nowa wizja kompaktowego vana
Postaw na dobre samopoczucie
SCENIC oferuje nowy wymiar przestrzeni i komfortu, stanowiąc mocny atut w rodzinnych podróżach.
Podróżuj bezpieczniej
SCENIC jest wyposażony w liczne systemy wspomagające Cię w prowadzeniu, by jazda stała się jeszcze bardziej bezstresowa, bezpieczna i płynna.
Poznaj technologie klasy wyższej
SCENIC oferuje szereg elementów typowych dla wyższego segmentu, ułatwiających prowadzenie oraz poprawiających bezpieczeństwo i komfort. Odkryj nowy wymiar przyjemności z jazdy.
Teraz Twój ruch
Broszura SCENIC
Cennik Renault GRAND SCENIC
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści