Renault CLIO - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault CLIO

Samochody
CLIO
Uwodzi bez końca
od
42 500 zł
Podana cena brutto dla wersji: CLIO Life
Konfiguruj Renault CLIO
Renault CLIO
Zachwyć się jego zmysłowym wyglądem
Renault CLIO - zakochasz się w nim od pierwszego spojrzenia.  Ekspresyjny i wyrazisty design o szerokich możliwościach personalizacji  uosabia Twoją wizję elegancji. Usiądź wygodnie w jego stylowym wnętrzu i  ruszaj w podróż pełną przyjemności.
Renault CLIO
Poczuj innowacje
   
Uprość sobie życie. Renault CLIO to samochód inteligentny –  wyposażony w wiele technologicznych rozwiązań stworzonych specjalnie dla  Ciebie. Koniec niepotrzebnego stresu w mieście dzięki nowoczesnym  systemom wspomagania prowadzenia. Po prostu korzystaj z nich,  intuicyjnie i bezstresowo.
Renault CLIO
   
Podłącz swoje zmysły
   
R-LINK Evolution, Media Nav Evolution lub R&GO: w Renault CLIO  możesz wybrać system multimedialny, który najbardziej Ci odpowiada.  System nagłośnienia Bose® to gwarancja najwyższej klasy dźwięku. Nowy  poziom doznań podczas każdej podróży.
Sportowy wygląd
Renault CLIO GT Line
Chcesz jeszcze bardziej podkreślić sportowy charakter Renault CLIO? Wybierz nowy pakiet GT Line.
Przyciągaj spojrzenia
Renault CLIO GT Line przyciąga wszystkie spojrzenia dzięki  wyjątkowym elementom ozdobnym w kolorze ciemnoszarym: wstawki na  przednim zderzaku, osłony lusterek wstecznych, ozdobne listwy boczne,  obręcze kół ze stopu metali lekkich i tylny dyfuzor. Oznakowanie GT Line  na klapie bagażnika nie pozostawia żadnej wątpliwości co do sportowego  charakteru auta.
 
 
Postaw na sportowy charakter
Doceń elementy designu charakterystyczne dla samochodów  sportowych. Nasi projektanci zainspirowani listwami bocznymi Renault  CLIO R.S., zaprojektowali również specjalny dyfuzor oraz ekskluzywne  obręcze kół ze stopu metali lekkich 16" lub 17". Chromowana rura  wydechowa to doskonałe dopełnienie perfekcyjnego wyglądu.
 
 
Ciesz się dynamiczną jazdą
Renault CLIO GT Line może być wyposażone w najmocniejsze silniki  z gamy Renault CLIO. Jazda za kierownicą tego miejskiego i jednocześnie  sportowego samochodu to czysta przyjemność!
Teraz Twój ruch
Broszura Renault CLIO
Cennik Renault CLIO
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści