Renault CLIO Grandtour - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault CLIO Grandtour

Samochody
CLIO Grandtour
Uwodzi bez końca
od
45 500 zł
Podana cena brutto dla wersji: CLIO Grandtour Life
Konfiguruj Renault CLIO Grandtour
Renault CLIO Grandtour
Zachwyć się jego zmysłowym wyglądem
Pozwól się oczarować Renault CLIO Grandtour od pierwszego spotkania.  Ekspresyjny i zmysłowy design o szerokich możliwościach personalizacji  uosabia Twoją wizję elegancji. Usiądź wygodnie w jego stylowym wnętrzu i  ruszaj w podróż pełną przyjemności.
Renault CLIO Grandtour
Poczuj wyjątkowy komfort
Praktyczne na co dzień, Renault CLIO Grandtour zaprasza całą rodzinę.  Korzystaj z jego wielu praktycznych schowków, składanej kanapy i  przestronnego bagażnika, aby przewieźć wszystko czego potrzebujesz.
Renault CLIO Grandtour
Podłącz swoje zmysły
W Renault CLIO Grandtour możesz wybrać system multimedialny, który najbardziej Ci odpowiada: R-LINK Evolution, Media Nav Evolution lub R&GO. Jeśli chodzi o dźwięk, możesz wybrać to co najlepsze dzięki systemowi nagłośnienia Bose®. Nowy poziom doznań muzycznych podczas każdej podróży.
Sportowy wygląd
Renault CLIO Grandtour GT line
Chcesz jeszcze bardziej podkreślić sportowy charakter swojego samochodu? Wybierz nowy pakiet GT Line.
Przyciągaj spojrzenia
Wstawki na przednim zderzaku, osłony lusterek bocznych, ozdobne listwy boczne, sportowe obręcze kół ze stpu metali lekkich, tylny dyfuzor... w ekskluzywnym ciemnoszarym kolorze. Renault CLIO Grandtour GT Line przyciąga spojrzenia.
Zachwyć się jego sportowym wyglądem
Renault CLIO Grandtour GT Line zabierze Cię do świata sportów samochodowych. Listwy boczne zainspirowane Renault CLIO R.S., charakterystyczny dyfuzor tylny, sportowe 17-calowe obręcze kół, chromowana rura wydechowa: nasi projektanci zadbali o sportowe zacięcie widoczne w każdym detalu.
Wybierz silnik
Renault CLIO Grandtour GT Line jest dostępne z najmocniejszymi silnikami z gamy Renault CLIO. Wybierz osiągi i codziennie ciesz się jazdą za kierownicą rodzinnego samochodu miejskiego ze sportowym pazurem.
Teraz Twój ruch
Broszura Renault CLIO
Cennik Renault CLIO
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści