Renault CAPTUR - Renault Dyszkiewicz

RENAULT
RENAULT
Renault
Przejdź do treści

Renault CAPTUR

Samochody
Nowy CAPTUR
Podążaj własnymi drogami
od
57 000 zł
Podana cena brutto dla wersji: Nowy CAPTUR Life
Konfiguruj Renault CAPTUR
Renault CAPTUR
Odważ się na miejski styl
Stylowy crossover z licznymi możliwościami personalizacji, nowy CAPTUR został zaprojektowany od nowa, aby jeszcze bardziej spełnić Twoje pragnienia.
Renault CAPTUR
Ciesz się każdą chwilą
Zaprojektuj wnętrze swojego Nowego Renault CAPTUR i miej frajdę z podróżowania.
Renault CAPTUR
Poznaj innowacje
Oswój sobie miasto dzięki systemom wspomagania prowadzenia i technologii pokładowej. Wyposaż swoje Nowe Renault CAPTUR w system multimedialny wraz z system nagłośnienia Bose® Sound System.
Teraz Twój ruch
Broszura Renault CLIO
Cennik Renault CLIO
Umów się na jazdę próbną
Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanego Partnera Renault Dyszkiewicz Sp. z o.o.
Dyszkiewicz Sp. z o.o.
05-520 Konstancin-Jeziorna, ul.Warszawska 84
tel. 22 754 51 21,  e-mail: kontakt@dyszkiewicz.pl
Znajdź nas na:  
Wróć do spisu treści